Wakacyjne marzenia

0
164
Rate this post

Miesiące pracy dłużą się niemiłosiernie i w pewnym momencie już chyba każdy z utęsknieniem czeka na wakacje i wymarzony urlop. Nie ma w tym nic dziwnego. Organizm potrzebuje słońca, odpoczynku i relaksu, żeby nabrać sił na kolejny sezon stresów i wysiłków. Tylko gdzie by się wybrać na tegoroczne wakacje? Ostatnio znów rozwinęła się turystyka krajów śródziemnomorskich, więc może do Chorwacji albo Grecji?

Niech będzie Grecja. Po wybraniu najciekawszej oferty w biurze podróży i spakowaniu wyłącznie najpotrzebniejszych rzeczy (w tym oczywiście suszarki do włosów, grzałki do zagotowania wody na herbatę oraz małego żelazka), można wyruszać na miejsce zbiórki. Tylko to narastające przeczucie, że czegoś się zapomniało? Nieważne! Bilet jest, paszport jest, to można jechać.
Lot samolotem nie był najprzyjemniejszy, ale też nie należał do najgorszych. Tak bywa. A na miejscu? Widok z hotelowego pokoju zapiera dech w piersiach, więc w końcu zaczynasz czuć, że wakacje się rozpoczęły. Czas na zasłużony odpoczynek?