Jakiej marki ubrań warto wybierać do pracy w korporacji?

0
72
Rate this post

Praca w korporacji kojarzy się z nienagannym wizerunkiem oraz stylizacjami. Właśnie na stylizacjach wybieranych do pracy chcielibyśmy się skupić, a konkretnie na markach ubrań, które wybierane są do pracy w takich miejscach. W tekście czeka sporo niespodzianek, ponieważ zostanie zaproponowana marka, która raczej z biznesowym look’iem nikomu się nie kojarzy. Przejdźmy do konkretów.

Kreatywne stylizacje do pracy? Postaw na ubrania od Lacoste

Trzeba przyznać, że dress code, który obowiązuje w dużych firmach i korporacjach, czasami może okazać się nudny. Rzeczywiście, jeśli ktoś zakłada codziennie białą koszulę, a do niej czarną marynarkę i czarne spodnie, to nie wygląda się zbyt dobrze, a na pewno nikt na nas oka „nie zawiesi”. Raczej tego typu stylizacje kojarzą się z mundurkami szkolnymi, które z kolei nie kojarzą się nikomu pozytywnie.

Warto w tworzeniu stylizacji do pracy wykazać się kreatywnością. Bardzo pomocni okazali się co po niektórzy producenci, którzy nie trzymają się sztywno ram, a wychodzą daleko poza nie. Interesują Cię kreatywne stylizacje do pracy? Postaw na ubrania od Lacoste. Wiele osób odebrać by to mogło niczym jakiś żart, ale tak naprawdę nie jest to żaden dowcip.

W ofercie Lacoste możemy znaleźć nieszablonowe ubrania, które można wykorzystać do tworzenia stylizacji do pracy biurowej. Trudno to sobie wyobrazić, ponieważ marka Lacoste kojarzy się głównie z odzieżą sportową. Jednak, gdy człowiek się dobrze przypatrzy, to znajdzie prawdziwe perełki. Pora je poznać.

Białe sneakersy, sukienki, koszulki polo

Pierwsze co niewątpliwie rzuci się w oczy, to dosyć specyficzne, ale jednocześnie pięknie się prezentujące buty – białe sneakersy. Obuwie to pomimo tego, że znajduje się w kategorii sportowych, nadaje się zarówno do sukienek, spódnic, a także wyjściowych spodni. Tak naprawdę białe sneakersy pasują do absolutnie wszystkiego. Na dodatek wydłużają nogi, co docenia szeroka rzesza kobiet.

W ofercie producenta Lacoste znajdziemy także sukienki, które nadają się jak najbardziej do wyjścia w nich do pracy. Jednak prawdziwym hitem w ofercie Lacoste są koszulki polo, z których poniekąd producent ten słynie. Taką koszulkę polo można ubrać pod marynarkę i wygląda się naprawdę elegancko oraz wyjściowo. Najlepszym wyborem okażą się koszulki polo w kolorze białym. Koszulki tego typu to istne „must have” zarówno wśród kobiet, jak i także mężczyzn. Pasują idealnie pod męską marynarkę, czy też pod damską garsonkę.

Z ubrań Lacoste każdy będzie zadowolony. Jak najbardziej jest to marka znana, która dokłada wszelkich starań zarówno do użytych materiałów, jak i do wykonania. Nie sposób tutaj dopatrzyć się jakiegoś niedociągnięcia. Nie trzeba się także obawiać, że ubrania stracą swój kolor po jednym praniu. Są to ubrania, które będą służyły długimi latami i nic złego się z nimi nie będzie działo. Można być tego pewnym. Marka Lacoste uchodzi nawet za niezniszczalną. Można polecić każdemu z całego serca. Osoby, które przekonały się raz do tej marki, będą jej wierne.