Apartamenty do wynajęcia – Kołobrzeg

0
171
Rate this post

Wieżowce ze szkła
Wyobraź sobie pomarańczowe promienie słońca delikatnie odbijające się w lustrze ogromnych połaci granatowo-szarej tafli wody. Wielki zbiornik ciągnie się po horyzont sprawiając wrażenie, że za nim nie ma już nic innego. I dlatego pewnie, kiedyś sądzono właśnie w ten sposób. I gdyby dać wiarę jedynie pierwszemu rzutowi oka, do dziś utrzymałaby się pewnie mylna tendencja, że ziemia jest płaska.
Na już stabilniejszym i bardziej znajomym ludziom gruncie wyrastają wielkie budowle. Majestatyczne wieżowce ze szkła. Gdzieniegdzie palą się już w nich światła, gdyż zaczyna być coraz ciemniej. A Ty patrzysz z wysoka na tę ujmującą panoramę. Pomimo zniżającej się już temperatury odczuwasz ciepło z rozgrzanego po upalnym dniu mieszkania.
W całym nowoczesnym bloku znajdują się apartamenty do wynajęcia, stąd, co i rusz twoim oczom ukazują się nowe twarze kolejnych lokatorów – którzy pojawiają się tak szybko, jak znikają. Cóż… Jakby nie patrzeć jest to doskonała okazja do poznania nowych postaci. A może któraś z nich zostanie tu na dłużej?