Ty i twoja firma: Taxi korporacyjne w Legionowie
1 vote, 5.00 avg. rating (97% score)

Oprócz linii kolejowej i autobusowej w Legionowie od wielu lat wykorzystywane są taksówki korporacyjne i prywatne, dzięki czemu można szybko i bezpiecznie dotrzeć do miejsc takich jak dworzec kolejowy lub ratusz w Legionowie. Twoja firma zasługuje na najlepsze podobnie jak i Twoi pracownicy. Zamiast zmuszać ich do przemieszczania się komunikacją miejską, wynajmij im prywatne, korporacyjne taxi kursujące w Legionowie.
Ponieważ średnie ceny taksówek są obecnie na bardzo konkurencyjnym poziomie i zmieniają się w granicach 2-3 PLN za kilometr w obrębie Legionowa, wygodne i luksusowe środki transportu, takie jak taksówki, mogą z łatwością konkurować z transportem publiczny. Pracownicy nie muszą już dojeżdżać na konferencje czy do hoteli za pomocą autobusów czy kolejki miejskiej, mogą to teraz zrobić poprzez usługę prywatnej taksówki, przeznaczoną specjalnie dla firm i korporacji.
Poza granicami Legionowa niespodzianką są także taryfy taksówkowe i możemy jechać z Legionowa na lotnisko w Modlinie za kilkadziesiąt złotych. Wycieczki między innymi miastami (Chotomów-Serock lub Warszawa-Legionowo) są opodatkowane tylko taksówką.
Gdy taksówkarze rywalizują o osoby dojeżdżające do pracy, w tym Uber, osiągają daleko idące ustępstwa. Na przykład Legionowo Taxi przez 24h oferuje nie tylko niskie ceny taksówek, ale także pozwala negocjować ceny dłuższych kursów. Tego typu oferty były podstawą cennika taksówek nie tylko w Legionowie, ale także w innych miastach wakacyjnych w Legionowie, takich jak Chotomów, Jabłonna czy Serock.
Taryfa nocna również maleje każdego roku. Jest to ważne, ponieważ komunikacja nocna w Legionowie nie jest na wysokim poziomie, a dzięki prywatnym usługom pasażerskim i nieruchomościom możemy dotrzeć do niemal każdego miejsca docelowego bezpośrednio w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać, że taryfy jednodniowe z pewnością będą się różnić z dnia na dzień, dlatego zawsze warto sprawdzić cennik wybranej taksówki. Niskie ceny, wygodne wycieczki to z pewnością oferta dla każdego, kto ceni szybkość, pewność siebie i bezpieczeństwo. Zaoszczędzone pieniądze można łatwo wydać DH Maxim, do którego oczywiście najlepiej dojechać taksówką.