Skoda Fabia Combi Scout

0
751
Rate this post

Skoda Fabia w wydaniu Combi Scout to bardzo uniwersalne rozwiązanie. Duża ilość miejsca i wysokie bezpieczeństwo jazdy sprawiają, że jest to wspaniałe rodzinne auto. Z drugiej strony Combi Scout to samochód bardzo elegancki – wystarczy spojrzeć na projekt nadwozia lub zajrzeć do wnętrza, by się o tym przekonać. Jakby tego było mało, Combi Scout jest modelem, któremu nie straszna jazda terenowa. Wobec tego z rodziną czy bez, po drodze czy po błocie – ten wyjątkowy model Skody na pewno sobie poradzi. Co jednak dokładnie świadczy o jego unikalności?

– silnik – Skoda oferuje bardzo szeroki wachlarz silników dla modelu Combi Scout. Dzięki najnowszym rozwiązaniom każdy z nich oferuje niskie zużycie przy zachowaniu dużej dynamiki jazdy.

– MAXI DOT – jazda Fabią Combi Scout sprawia przyjemność także dzięki praktycznym rozwiązaniom zastosowanym we wnętrzu tego modelu. Jednym z nich jest deska rozdzielcza z wyświetlaczem MAXI DOT, dzięki któremu w łatwy sposób sprawdzimy parametry dotyczące naszej jazdy i szybko skontrolujemy np. ilość przejechanych kilometrów, średnią prędkość czy chwilowe spalanie.

– schowek w bocznych drzwiach – praktyczność Skody to także wygodnie ulokowane schowki, które pozwolą na odkładanie i sięganie po niezbędne przedmioty bez absorbowania zbędnej uwagi. Jednym z nich jest schowek w bocznych drzwiach.

– schowki w desce rozdzielczej – to kolejne praktyczne miejsce na schowanie drobnych przedmiotów lub nawet żywności. Jeden ze schowków może pełnić funkcję małej lodówki – niezbędnej na dalekie wyprawy.

– systemy bezpieczeństwa – Skoda Fabia Combi Scout to także liczne systemy dbające o to, abyśmy bezpiecznie dotarli do celu. Dzięki nim tak kierowca, jak i pasażerowie będą skutecznie chronieni w stwarzających zagrożenie sytuacjach na drodze. Jednym zabezpieczeń jest system zapobiegający niekontrolowanym poślizgom, czyli ESP.

– możliwość terenowe – wzmocnione zderzaki, a także listwy boczne sprawiają, że Combi Scout poradzi sobie również w terenie. Łatwo dotrzemy na rodzinny piknik z dala od miejskiego zgiełku.