Samochód zastępczy – Kielce

0
241
Rate this post

Dlaczego warto ubezpieczyć samochód?
Jeśli jesteś kierowcą i jeździsz po polskich drogach, to doskonale wiesz, że wiele wypadków na drogach jest spowodowanych przez innych kierowców i nie ma przed tym ucieczki. Jedyne, co można zrobić, to liczyć na policję oraz ubezpieczyciela (zwłaszcza gdy samochód doznał poważnych uszkodzeń).
Oczywiste więc jest, że samochód powinien być ubezpieczony. Jeśli wybierzesz odpowiednią ofertę, to bez względu na to, gdzie jesteś i co się stało, możesz liczyć na pomoc. Ubezpieczyciel sprowadzi dla Ciebie mechanika lub innego specjalistę do napraw, a nawet zapewni Ci stosowny transport.
Bardzo cenną możliwością jest samochód zastępczy. Dzięki niemu nie musisz od razu wracać do siedziby ubezpieczyciela, a jechać dalej i załatwić swoje sprawy. Możesz korzystać z tego pojazdu do czasu, gdy odbierzesz swój naprawiony samochód.
Ubezpieczenie jest również przydatne, gdy jednak to ty spowodujesz kolizję. Pokryje koszty związane z naprawą tego drugiego samochodu, wobec czego nie musisz się martwić, że nagle będziesz musiał wyciągnąć tysiąc złotych z pobliskiej szuflady i wręczyć ją obcej osobie.