Moje podróże

0
190
Rate this post

Odbyłam w życiu bardzo wiele wyjazdów i podróżny. Staram się w ciągu roku odkładać pieniądze, by każdorazowo spędzać urlop w innym miejscu. Turystyka bardzo mnie pociąga, a jeżdżąc w różne miejsca, odpoczywam i nabieram sił do pracy.
Co jakiś czas planuję kolejne wyjazdy. Lubię jeździć w miejsca, które są jakoś ze sobą połączone, to znaczy na przykład do krajów śródziemnomorskich albo do Azji. I wtedy zwiedzam sobie różne kraje, czasem podczas jednego wyjazdu, czasem jest to kilka. Turystyka tego typu jest chyba bardziej opłacalna, a na pewno bardziej ekscytująca. W ten sposób niejako zanurzam się w danej kulturze i mogę się nią delektować długi czas.
Kiedy wracam do domu, często jestem smutna i tęsknię za miejscami, które odwiedziłam. Z niechęcią chodzę do pracy, ciągle czekam na nowy wyjazd. Mam niejednokrotnie wrażenie, że turystyka trzyma mnie przy życiu, a na pewno podczas wyjazdów mogę podładować akumulatory. Myślę, że będę tak spędzać swój wolny czas zawsze, aż do końca mojego życia.