Moje miejsca na świecie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lubię podróżować i z podróżowaniem wiążę prawie całe swoje życie. Mam pracę, którą mogę wykonywać w każdym miejscu na świecie. Podróżując, uczę się języka i nawiązuję kontakty z ludźmi. Mam zatem świadomość, że turystyka otwiera przede mną nowe drogi. Dzięki niej nabywam nowe umiejętności. Uważam, że to dobrze, bo nigdy nie wiadomo, co mnie czeka w przyszłości.
Wiem, że turystyka także wpłynęła pozytywnie na mnie jako na osobę. Stałam się odważniejsza, bardziej przebojowa, ale także potrafię poradzić sobie w różnych niespodziewanych sytuacjach życiowych. Już nie martwi mnie zagubiony bagaż czy brak noclegu – po prostu wiem, co  muszę w takiej sytuacji zrobić.
Zresztą dzięki podróżowaniu znalazłam też tę konkretną pracę, zatem w sumie całe moje życie jest ukształtowane niejako poprzez turystykę. W zasadzie dała mi ona wszystko to, co mam. Cieszę się, że w pewnym momencie wpadłam na ten pomysł, że właśnie turystyka zostanie moim sposobem na życie, bo udało mi się wszystko to, co sobie zamierzyłam.