Samochody dostawcze
1 vote, 5.00 avg. rating (97% score)

Podczas przeprowadzki mamy kilka możliwości przewiezienia swoich rzeczy. Jedną z opcji jest wynajęcie przyczepy jednoosiowej, dołączenie jej do posiadanego auta i przewiezienie samodzielnie wszystkich rzeczy. Musimy rzecz jasna liczyć się z ograniczeniami w kwestii ciężaru samochodu wraz z przyczepą, szczególnie jeśli posiadamy wyłącznie standardowe prawo jazdy kategorii B.
Kolejną możliwością jest wynajęcie usług firm zajmujących się przeprowadzkami. Firmy takie mają na stanie nie tylko samochody dostawcze, ale także zatrudniają osoby, które zajmą się wyniesieniem i wniesieniem naszych mebli i kartonów z naszymi rzeczami do nowego mieszkania. Koszt takiej możliwości jest oczywiście wyższy niż samodzielne wynajęcie większego samochodu lub przyczepki, jednak nie musimy się w takiej sytuacji przejmować wnoszeniem bardzo często ciężkich przedmiotów niezależnie od tego, na którym piętrze znajduje się nowe mieszkanie.
Ostatnią możliwością jest przewożenie rzeczy wyłącznie przy pomocy samochodu osobowego, jednak w takiej sytuacji musimy liczyć się z niską ładownością i koniecznością wykonania wielokrotnie kursu pomiędzy mieszkaniami.