Nowe spojrzenie na styl retro
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Stylistyka retro jest dzisiaj obecna w coraz większej ilości najróżniejszych dziedzin życia ? w modzie, mowie, projektowaniu gadżetów a nawet samochodów ? coraz częściej projektanci spoglądają w przeszłość i szukają w niej inspiracji. Absolutnie w każdej dziedzinie życia da się jeszcze w świeższy i ciekawszy sposób nawiązać do archaicznych wzorców. Także dekoracja i aranżacja wnętrz jest taką dziedziną, w której powraca się dzisiaj do styli retro, a dowodem na to mogą być piękne i popularne obecnie lampy BPM anonserek – kamerki erotyczne.
Głównym wyróżnikiem tych lamp jest właśnie ich świadome i zrównoważone, ale eleganckie nawiązywanie do tego, co w minionych latach dominowało na rynku jeśli chodzi o projektowanie i budowanie lamp. Ponieważ lampy Eglo to przede wszystkim oświetlenie stojące czy biurowe, musi być eleganckie. Projektanci postanowili więc sięgnąć po jeden z najbardziej klasycznych i sprawdzonych materiałów ? drewno.
Drewno oraz biel abażurów w lampach tej firmy to element rozpoznawalny. Jednocześnie lampy Kandela są ozdabiane do absolutnego minimum, Biel i drewno sprawiają, że światło emitowane przez lampę, podkreśla jedynie jej naturalne walory i sprawia, że lampa natychmiast sama w sobie staje się elementem dekoracyjnym.