Logistyk transportu
1 vote, 5.00 avg. rating (97% score)

Przewidywalny wolumen sprzedaży, generowany przez stałych klientów, to podstawa działania wielu przedsiębiorstw. Taka strategia pozwala z wyprzedzeniem oszacować spodziewany zysk co przekłada się na umiejętne planowanie inwestycji, bez których rozwój jakiegokolwiek przedsiębiorstwa jest praktycznie niemożliwy.

Aby zachęcić Klienta, który już raz zdecydował się na skorzystanie z usług naszej firmy, do powrotu, warto skupić uwagę na kilku czynnikach.

Bardzo istotnym zagadnieniem jest profesjonalna, stosownie przeszkolona kadra, zajmująca się obsługą Klienta. Większość kupujących na tej właśnie podstawie wyrobi sobie zdanie o Twojej firmie. Nawet najlepszy i najbardziej dopracowany produkt nie zrekompensuje niemiłej bądź, co gorsza, niewykwalifikowanej kadry.

Organizacja łańcucha dostaw i logistyka transportu to kolejny element, bez którego ciężko mówić o profesjonalnie działającym przedsiębiorstwie. Sprawne i terminowe dostawy to klucz do satysfakcji Klientów a ta jak wiadomo przekłada się na wartość i częstość zamówień.