Hobby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Każdy wybiera sobie takie hobby, jakie sprawia mu przyjemność i nie powinien w tym sugerować się opinią innych. Moim jest motoryzacja, a ponieważ jestem dziewczyną, to wielu ludzi często wyraża zdziwienie. Jakoś w naszym społeczeństwie temat ten niekoniecznie wiąże się z kobiecością. Dziwi mnie to, ponieważ jest wiele tematów, które mogą zainteresować kobiety.

Jednym z nich jest na przykład estetyka. Motoryzacja może zaspokajać potrzebę piękna. Ja lubię oglądać piękne samochody i motocykle, zachwycam się ich sylwetkami, a niekoniecznie interesują mnie ich osiągi czy historia. Podobnie jest z kolorystyką. Traktuję samochód jako całość i czasami wręcz zachwyca mnie zestawienie koloru nadwozia z aranżacją wnętrza.
Ale nie tylko takie rzeczy stanowią przedmiot moich zainteresowań. Fakt, to kobiety częściej zwracają uwagę na estetykę, więc takie moje podejście wpisywałoby się w stereotyp. Jednak ciekawią mnie także inne rzeczy. Motoryzacja ma na przykład swoja historię, co też jest szalenie ciekawe.