Gambit uszczelka
1 vote, 2.00 avg. rating (67% score)

Pralka zalała podłogę po raz kolejny w tym miesiącu. Masz już dość wycierania płytek po każdym praniu. Nie masz jednak obecnie środków na kupno nowego sprzętu? Może czas poszukać przyczyny problemu, a wymiana pralki nie będzie konieczna.

Najbardziej prawdopodobną przyczyną usterki jest pęknięta uszczelka. Jak postępować w takim przypadku? Najpierw warto wynająć fachowca, który potwierdzi diagnozę i oczywiście dokona naprawy. Pamiętaj, aby zasugerować mu użycie Gambit uszczelki, gdyż jest to produkt najwyższej jakości, który wytrzyma zdecydowanie dłużej. Możliwe jest też, że specjalista sam to zaproponuje i zaoferuje nawet atrakcyjne zniżki na produkty tej firmy.

Musisz jednak przygotować się na to, że fachowiec nie załatwi sprawy w ciągu jednej godziny. Może zdarzyć się tak, że spędzi na naprawie nawet całe popołudnie. Prawdziwego profesjonalistę poznasz po porządku jaki zostawi wychodząc po wykonanej pracy. Niestety często zdarza się, że fachowcy nie uznają sprzątania po robocie za zakres swoich obowiązków.