Firmy kurierskie
1 vote, 4.00 avg. rating (86% score)

Bardzo często zdarza nam się zamawiać przesyłki przez internet, które później posłużą za prezent dla naszych bliskich.  Wszystko może być pięknie do czasu, kiedy będziemy się zastanawiać, jaki rodzaj dostarczenia przesyłki mamy wybrać. Wyborów, jakie daje nam sprzedawca może być wiele – od zwykłej przesyłki pocztą polską, aż po możliwość dostarczenia przesyłki przez firmy kurierskie.
Ale którą opcję wybrać? Wszystko zależy od tego ile czasu zostało do przekazania prezentu solenizantowi. Jeżeli mamy dużo czasu możemy zaryzykować i poczekać na przesyłkę która dojdzie do nas pocztą polską.
Jeśli natomiast zależy nam na czasie powinniśmy wybrać opcję firmy kurierskiej, która dostarczy nam przesyłkę w tym samym tygodniu, w którym została zamówiona przesyłka.
Ale czy to wszystko?
Problem może pojawić się także, jeśli nie będziemy w stanie dostarczyć prezentu solenizantowi. Co wtedy zrobić? Opcje są dwie – przekazać prezent w innym terminie, bądź wysłać przesyłkę kurierem, który dostarczy przesyłkę w określonym terminie urodzin.